DOTAZNÍK PRO RODIČE (ZŠ INTEGRA VSETÍN)

Dotazník PRO RODIČE (ZŠ Integra Vsetín)
  • ÚVOD
  • INTRO
  • SEKCE 1
  • SEKCE 2
  • SEKCE 3
  • SEKCE 4
  • SEKCE 5
  • SEKCE 6
  • SEKCE 7

Vážení rodiče,

s ohledem na probíhající změny týkající se inkluze a budoucnosti naší školy jsme si vyžádali vypracování odborného posudku monitorujícího kvalitu naší práce, a to ze strany Ústavu speciálně pedagogických studií Pedagogické fakulty UPOL. Součástí tohoto posudku je jimi navržený dotazník pro rodiče současných žáků i rodiče absolventů.

Obracíme se na Vás jako na osoby, které jsou pro činnost naší školy stejně důležité jako Vaše děti, které vzděláváme či jsme v minulých letech vzdělávali.

Prosíme Vás o zamyšlení nad spokojeností se vzděláváním Vašeho dítěte, zda a do jaké míry byla naplněna Vaše očekávání a jaká máte doporučení k naší práci.

Vaše odpovědi v dotazníku, který Vám předkládáme, pro nás budou podkladem pro naši další činnost a možné budoucí změny podmínek vzdělávání. Naším zájmem je poskytovat našim žákům kvalitní vzdělání a takové mimoškolní aktivity, které z naší školy vytvoří bezpečné místo, ve kterém nejen stráví podstatnou část svého dětství, ale které je zároveň dokáže kvalitně připravit na další etapy života.

Proto Vás prosíme o vyplnění následujícího dotazníku.

Děkujeme, že jste vzdělávání svých dětí svěřili naší škole.

V úctě

Ing. Libor Podešva, Ph.D.
ředitel ZŠ Integra Vsetín